پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- معاونت ها و مراکز ستادی
اولین جلسه شورای پیامگزاران سلامت شهر قدس در سال ۱۴۰۱  برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/1/27 | 
اولین جلسه شورای پیامگزاران سلامت شهر قدس در سال ۱۴۰۱  برگزار شد
شورای پیامگزاران سلامت شهرستان قدس  در سال ۱۴۰۱ در روز چهارشنبه بیست و چهارم فروردین با حضور رئیس دبیرخانه ساغ دانشگاه ایران، رئیس شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان ادارات و ارگانهای دولتی برگزار شد.
اولین جلسه شورای پیام گزاران سلامت شهرستان قدس در سال ۱۴۰۱ روز چهارشنبه بیست و چهارم فروردین در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور دکتر رضوان مدنی سرپرست دبیرخانه کارگروه سلامت وامنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر میرشریفی مدیریت شبکه بهداشت و درمان ملارد، دکتر هاشمی پور رئیس اداره توسعه پایدار دانشگاه ، نمایندگان ادارات و مسئولین ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس برگزار شد.
دکتر میر شریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهر قدس، ادارات سطح شهرستان را بازوی اجرایی شبکه دانست و ابراز امیدواری کرد: شورای پیامگزاران سلامت بتواند اقدامات مهمی را در جهت ارتقاء سلامت مردم شهرستان قدس به انجام برساند.
دکتر رضوان مدنی رئیس دبیرخانه شورای سلامت  و امنیت غذایی دانشگاه ایران ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، شرح وظایف و برنامه های شورای پیام گزاران را تشریح  و توضیحات کاملی را مبنی بر نقش مؤثر پیام گزاران سلامت سازمان ها و ادارات در اطلاع رسانی و آموزش کارکنان ارائه کرد.
وی هدف از تشکیل جلسه را جلب تعامل و مشارکت پیامگزاران سلامت به عنوان نمایندگان دستگاههای اجرایی عنوان کردند.
دکتر هاشمی پور نیز با اشاره به مفاد اجرایی بسته پایه سلامت کارکنان، وظایف دستگاهها و ارگانهای دولتی را در این خصوص یادآور و از نمایندگان ادارات خواست همکاری لازم را در اجرای این بسته داشته باشند.
وی نظارت و پیگیری را در خصوص بسته پایه سلامت کارکنان از وظایف شبکه های بهداشت و درمان برشمرد و گفت دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص همکاری های علمی واجرایی در سطح سازمانهای دولتی برای اجرای بسته سلامت کارکنان، آمادگی کامل دارد.
دکتر میرشریفی همچنین با تشریح برخی عوامل زیان آور محیط کار و اقدامات واحد بهداشت حرفه ای بیان کرد اعضای شورای پیامگزاران رابطین ادارات شهرستان، با شبکه بهداشت و درمان هستند که می باید در حوزه سلامت مطالبه گری داشته باشند.
پایان مطلب//


نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31234.131706.fa
برگشت به اصل مطلب