پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- معاونت ها و مراکز ستادی
کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق شدند کسب هفده جایگاه برتر در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/1/16 | 
کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق شدند
کسب هفده جایگاه برتر در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد
کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق به کسب ۴ مقام اول، ۴ مقام دوم و ۲ مقام سوم و ۷ رتبه شایسته تقدیر در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شدند.
به گزارش مفداایران؛ نتایج نهایی بخش‌های مختلف بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در مرحله کشوری در رده‌های اساتید، کارکنان و دانشجویان علوم پزشکی ( برادران و خواهران) از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.
بر اساس این گزارش، دانشگاه علوم پزشکی ایران در این دوره نیز خوش درخشید و اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه موفق به کسب ۱۰ رتبه برتر (اول تا سوم) و ۷ رتبه (شایسته تقدیر) در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شدند.
دانشگاهیان علوم پزشکی ایران در بیست و شمشین جشنواره هدهد ۱۷ رتبه را به خود اختصاص دادند.
اسامی اساتید حایز رتبه برتر
 دکتر نجات مهدیه نفر اول در رشته شعر و دکتر سید مهدی مرعشی نفر دوم در رشته ترجمه خوانی، دکتر حسن کاظمی در رشته نقد کتاب و دکتر سید مهدی مرعشی در رشته سیره معصومین رتبه‌های پنجم (شایسته تقدیر) را به خود اختصاص دادند.
اسامی دانشجویان حایز رتبه برتر
 سیداحمد حسینی و الناز همتی نفرات اول در رشته دعا و مناجات خوانی، رسول سرایی نفر اول در رشته سبک زندگی، ذوالفقار سباتی نفر دوم در رشته طراحی پوستر، کمیل هادی پور نفر دوم در رشته حفظ ۲۰جزء، ملیکا تاج الدین نفر دوم در رشته حفظ موضوعی، مهدی حاجی زاده نفر سوم در رشته خوشنویسی، سید محمد صباحی و محمد عباسی رتبه سوم در رشته کانال‌های مجازی
و در بخش دانشجویان شایسته تقدیر؛ مجتبی عقیل خلیل البطاط در رشته حفظ ۱۰ جزء، عاطفه ذبیحی در رشته ایده پردازی، طیبه خدابخشی در رشته تالیف کتاب، امیرحسین خان زاده در رشته مفاهیم صحیفه سجادیه، رتبه‌های چهارم و یا پنجم (شایسته تقدیر) را به خود اختصاص دادند.
در بخش کارکنان سحر توکلی در رشته داستان نویسی نیز رتبه چهارم (شایسته تقدیر) را به خود اختصاص داد.
//پایان مطلب
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31234.131267.fa
برگشت به اصل مطلب