پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
افزایش ظرفیت خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/2/11 | 
افزایش ظرفیت خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی ایران
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در دیدار با دانشجویان خوابگاه دخترانه ابن سینا، گفت: از مهر ۱۴۰۱ یک خوابگاه به ظرفیت خوابگاه های دانشجویی اضافه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عبدالرضا پازوکی شامگاه شنبه دهم اردیبهشت ۱۴۰۱ دردیدار با دانشجویان خوابگاه دخترانه ابن سینا، اظهار کرد: خوابگاه ابن سینا در سال ۱۳۸۲ در زمانی مسئولیت معاونت آموزشی را به عهده داشتم خریداری شد. آن زمان پنج هزار و ۶۰۰ دانشجو داشتیم و در طول چهار سال و نیم مسئولیت بنده دو خوابگاه به ظرفیت خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی ایران اضافه شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نه هزار و ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحصیل می کنند، افزود: با وجود افزایش تعداد دانشجو متاسفانه در طول این سالها  چهار خوابگاه نیز از ظرفیت دانشگاه کم شده است.
پازوکی گفت: در شرایط سخت اقتصادی امروز که حتی برخی پرداخت های پرسنلی با تاخیر انجام می شود، موضوع توسعه خوابگاه های دانشجویی از اولویت های هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایران است.
وی خبر داد: به تازگی ساختمانی در خیابان ستارخان خریداری شده و پس از بازسازی از مهر ماه سالجاری قابل بهره برداری خواهد بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار امیدواری کرد: انشالله به جایی برسیم که هر دانشجو دختری که برای استفاده از خوابگاه مراجعه کرد، هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.
پازوکی در ادامه با اشاره به جمعیت پنج میلیون و پانصد هزار نفری تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران،  تاکید کرد: از شما به عنوان دانشجوی دانشگاهی که داعیه یک دانشگاه نسل نو را دارد، انتظار می رود که با درک درست از شرایط موجود و شناخت نیاز مردم جامعه کارآفرین باشید و در واقع نه تنها خودتان دغدغه کار نداشته باشید بلکه برای دیگران نیز شغل ایجاد کنید.
پایان مطلب//
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.132236.fa
برگشت به اصل مطلب