پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
وزیر بهداشت: نمایشگاه قرآن فضای مناسبی برای تکمیل نوبت سوم واکسیناسیون کرونا است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/2/4 | 
وزیر بهداشت: نمایشگاه قرآن فضای مناسبی برای تکمیل نوبت سوم واکسیناسیون کرونا است

وزیر بهداشت در بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در غرفه واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مشکلی برای واکسن کرونا و تامین آن وجود ندارد بنابراین مردم برای پوشش کامل واکسیناسیون در روزهای باقیمانده از نمایشگاه قرآن برای دوز سوم مراجعه کنند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر بهرام عین اللهی همزمان با هشتمین روز برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
عین اللهی با حضور در غرفه واکسیناسیون کووید ۱۹ و مشاوره فرزند آوری که از سوی تیم سلامت مرکز بهداشت غرب دانشگاه علوم پزشکی ایران فعال شده است، در جریان ارائه خدمات واکسن کرونا و تعداد واکسن های تزریق شده و همچنین فعالیت های مشاوره ای به بازدید کنندگان قرار گرفت.
وزیر بهداشت با مشاهده ارائه خدمات منظم به مراجعین در حوزه واکسیناسیون عنوان کرد: در شرایط کنونی، مشکلی برای واکسن کرونا و تامین آن وجود ندارد، بنابراین مردم برای پوشش کامل واکسیناسیون در روزهای باقیمانده از نمایشگاه قرآن برای تکمیل دوز سوم مراجعه کنند.
عین اللهی از فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی ایران که در اکثر برنامه های جشنواره ها و نمایشگاهای کشوری همواره ارائه خدمت سلامت را انجام می دهد قدردانی کرد.
پایان مطلب//
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.131991.fa
برگشت به اصل مطلب