دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصابات
  • معرفی گروههای آموزشی دانشگاهدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

در گفت و گو با سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ایران مطرح شد استقبال پر شور دانشجویان از جام رمضان در دانشگاه ایران

 | تاریخ ارسال: 1401/1/31 | 
استقبال پر شور دانشجویان از جام رمضان در دانشگاه ایران
در گفت و گو با سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ایران مطرح شد
استقبال پر شور دانشجویان از جام رمضان در دانشگاه ایران
سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد: حدود ۵۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه در مسابقات جام رمضان امسال شرکت کردند که این آمار فوق العاده بیانگر شوق و نشاط دانشجویی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مجید نظامی؛ سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص برگزاری مسابقات جام رمضان اظهار کرد: با توجه به حضوری شدن کلاس های دانشگاه و فعال شدن فضاهای آموزشی و همزمان با فضای همدلی ماه مبارک رمضان؛ برای برگزاری مسابقات جام رمضان در قالب جشنواره برنامه ریزی کردیم که با استقبال بی نظیر دانشجویان مواجه شدیم.
وی گفت: مسابقات جام رمضان در دانشگاه علوم پزشکی ایران در دو رشته فوتسال و دارت برای آقایان و سه رشته والیبال، داژبال و دارت برای دختران با حضور پانصد نفر از دانشجویان در حال برگزاری است.
سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد: در رشته فوتسال یک پدیده جدید رخ داد و ۳۲ تیم دانشجویی از دانشکده های مختلف در حال برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات هستند.
وی با بیان اینکه مسابقات دارت برای گروه آقایان در هفته سلامت سال جاری برگزار می شود، افزود: رشته والیبال و داژبال به عنوان بازی تیمی و دارت به عنوان مسابقه فردی برای دانشجویان دختر دانشگاه در نظر گرفته شده که مسابقات مربوط به این گروه از هفته آینده آغاز می شود.
نظامی گفت: مسابقات جام رمضان در طی مراحل مقدماتی، حذفی، نیمه نهایی و نهایی برگزار می شود و به افراد برتر علاوه بر مدال و کاپ قهرمانی، جوایز نقدی هم اهداء خواهد شد.
وی با بیان اینکه جام رمضان فرصتی برای ایجاد شور و نشاط در فضای دانشجویی است، افزود: ما به دنبال استعداد یابی و شناخت دانشجویان مستعد برای برگزاری مسابقات کشوری و المپیادهای ورزشی هستیم.
دانشگاه علوم پزشکی ایران میزبان مسابقات فوتسال دانشجویان خارجی
سرپرست تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران از برگزاری جام رمضان در رشته فوتسال برای دانشجویان خارجی دانشگاه های استان تهران خبر داد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایران در ماه رمضان امسال میزبان این مسابقات است.
وی ضمن تقدیر از حمایت رئیس دانشگاه و معاون دانشجویی و فرهنگی و تلاش کارشناسان، بیان کرد: یک سری مسابقات ورزشی نظیر ورزش های پهلوانی و باستانی و دارت به مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.
نظامی با اشاره به برنامه های آتی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تصریح کرد: درنظر داریم در سال جاری علاوه برگسترش فرهنگ ورزشی، فضاهای ورزشی روباز در سطح دانشگاه را توسعه و با شناخت استعدادهای جدید دانشجویی، تیم های ورزشی همگانی و قهرمانی را تشکیل دهیم.
پایان مطلب//
مرضیه ره نورد

CAPTCHA
دفعات مشاهده: 992 بار   |   دفعات چاپ: 109 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر