توليد علم و تحقيقات حيات آينده كشور است. (مقام معظم رهبري)
قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره دکتری تخصصی پژوهشی

 

مدارک فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره های دکتری تخصصی پژوهشی پس از فراغت از تحصیل همانند دانش آموختگان خارج از کشور، در کمیته ارزشیابی مدارک تحصیلی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بررسی قرار گرفته و دانشجویان متناسب با واحدهای گذرانده شده، عنوان پایان نامه و مقالات چاپ شده در طول دوران تحصیل با یکی از عناوین رشته های مصوب دکترای تخصصی فارغ التحصیل خواهند شد.

 

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند:

اولین کارگاه "آشنایی با نحوه ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری"توسط دفتر اختراعات ، نو آوری ها و مالکیت معنوی معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه با همکاری اداره کل ثبت اختراع کشور روز چهارشنبه 28 آبان ماه 93در مركز همايشهاي رازي دانشگاه برگزار مي گردد.
دفتر اختراعات ، نو آوری ها و مالکیت معنوی معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه با همکاری اداره کل ثبت اختراع کشور ، اولین اولین کارگاه "آشنایی با نحوه ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری "را در روز چهارشنبه ، مورخ 28 آبان ماه سال جاری درسالن شماره 2 مرکز همایش های رازی دانشگاه برگزار می کند.
گفتني است: هزینه ثبت نام برای اعضاي هیأت علمی 500000 ریال برای کارمندان و دانشجویان 250000 ریال و برای شرکت کنندگان آزاد 800000 ریال مي باشد.
علاقمندان به شركت ميتوانند هزینه ثبت نام را به شماره حساب : 4806156511 کد شناسه : 1200101125 بانک ملت شعبه هجرت ، به نام معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران واریز نموده و فیش ثبت نام را به کارشناس دفتر اختراعات دانشگاه تحویل نمایند.
متقاضيان می توانند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره تلفن 86702558 تماس حاصل نموده و يا به پست الکترونیک patent@iums.ac.ir مراجعه نمایند.

 


اعضای محترم هیات علمی و محققین و دانشجویان
به اطلاع می رساند بیستمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در دی ماه سال جاری برگزار می گردد. به منظور تشویق و معرفی برترین محققین علوم پزشکی کشور، خواهشمند است جهت ثبت نام در جشنواره فوق و ارسال مدارک مورد نیاز به سایت جشنواره به آدرس razi.hbi.ir یا razi.research.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.
محققین با مراجعه به سایت فوق از طریق نام کاربری و رمز عبوری که پس از ثبت نام از طریق ایمیل و پیام کوتاه اعلام می گردد، با مراجعه به منوی ارسال آثار، مدارک و مستندات را طبق دستورالعمل جشنواره جهت بررسی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایید.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت فوق مراجعه نموده یا با شماره تلفن های 81455168 و 81454897 تماس حاصل نمایید.

دانشجویان محترم دکتری تخصصی پژوهشی
به اطلاع می رساند با توجه به راه اندازی پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان از تاریخ 1 مرداد 93 جهت درخواست کلیه تسهیلات رفاهی از قبیل وامها و ... براساس زمانبندی تقویم رفاهی از پرتال دانشجویان انجام می پذیرد.
بدیهی است به درخواستهای خارج از پرتال ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نشانی پرتال:
نام کاربری: شماره دانشجویی
رمز عبور: کد ملی
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به راهنمای استفاده در پرتال مراجعه شود.

دانشجویان محترم دکتری تخصصی پژوهشی

به اطلاع می رساند با توجه به بخشنامه بیمه سلامت، دانشجویانی که تحت پوشش هیچ یک از بیمه های پایه سلامت یا درمان نیستند، می توانند بدون پرداخت حق بیمه به صورت رایگان از پوشش بیمه ای استفاده نمایند.
در صورت تمایل به سامانه اینترنتی سازمان بیمه سلامت به آدرس www.bimesalamat.ir مراجعه و به صورت رایگان ثبت نام نمایند.
 

دکتر سعید گودرزی بعنوان اولین دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران فارغ التحصیل شد.

آقای دکتر سعید گودرزی به عنوان اولین دانش آموخته در سال 89 در دوره دکتری تخصصی پژوهشی مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی و سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد. وی در تاریخ 19/6/93 با دفاع از رساله خود به عنوان اولین دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد.

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه کسب این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون را از درگاه خداوند آرزومند است

 
دانشجويان دكتري تخصصي پژوهشي ورودي هاي 89و90و91

به اطلاع مي رساند وام ضروري شش ماهه اول سال 1393 جهت 4 نفر به مبلغ 6250000 ريال براي هر نفراعلام ميگردد متقاضيان واجد شرايط با در دست داشتن مدارك مورد نياز (واقع در سايت دفتر) قسمت امور رفاهی دانشجویان حداكثر تا تاريخ 20/5/93 به دفتر هماهنگي مراكز تحقيقاتي مراجعه نمايند


دانشجویان محترم دکتری تخصصی پژوهشی

به اطلاع می رساند با توجه به اعلام اعتبار وام ودیعه مسکن شش ماهه اول سال 1393 به تعداد یک نفر ،
خواهشمند است متقاضیان واجد شرایط (طبق آیین نامه صندوق رفاه) جهت دریافت وام مذکور ، حداکثر تا تاریخ 10/4/93 درخواست و مدارک خود را (طبق موارد مندرج در سایت ، قسمت امور رفاهی دانشجویان) به دفتر هماهنگی مراکز تحقیقاتی تحویل دهند. بدیهی است اولویت با دانشجویانی است که مدارک خود را سریعتر ارسال نمایند. شایان ذکر است پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان مدارک ارسالی بررسی نخواهد شد.

صدور کارت دانشجویی کلیه دانشجویان ورودی 89، 90 و 91
کلیه دانشجویان دکتری تخصصی پژوهشی که تاکنون کارت دانشجویی دریافت نکرده اند، لازم است پس از تماس با دفتر هماهنگی مراکز تحقیقاتی (خانم یزدانفر: تلفن 86702516) و اطلاع از شماره دانشجویی خود و واریز مبلغ 70000 ریال به حساب جاری الکترونیک جام بانک ملت شعبه هجرت 11/48061565 با کد شناسه 1120101129 به نام درآمدهای غیر درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) و ارایه اصل فیش واریزی و یک قطعه عکس (پشت نویسی شده با نام و نام خانوادگی و شماره ملی و شماره دانشجویی) تا 16/2/93 نسبت به صدور کارت دانشجویی خود اقدام نمایند.


دانشجويان دكتري تخصصي پژوهشي


 کلیه دانشجویانی که مایل به استفاده از بیمه خدمات درمانی می باشند، لازم است حداکثر تا تاریخ27/11/92 مدارک ذیل را به دفتر هماهنگی مراکز تحقیقاتی تحویل دهند:
1- فرم بیمه نامه تکمیل شده (موجود در سایت).

2- کپی صفحه اول و دوم شناسنامه خود و افراد تبعی (همسر و حداکثر 2 فرزند).
3- یک قطعه عکس (خود و افراد تبعی).
4- مبلغ 960000 ریال هزینه حق بیمه یکساله به ازای هر نفر که به صورت نقدی دریافت می گردد.دانشجويان دكتري تخصصي پژوهشي ورودي هاي 89 و 90 و 91

با طلاع مي رساند وام ضروري شش ماهه دوم سال 1392 جهت 8 نفر به مبلغ  62500000 ريال براي هر نفراعلام ميگردد خواهشمند است متقاضيان واجد شرايط با در دست داشتن مدارك مورد نياز (واقع در سايت دفتر)حداكثر تا تاريخ 14/11/92 به دفتر هماهنگي مراكز تحقيقاتي مراجعه نماينددکتری تخصصی پژوهشی

بدينوسيله تخصيص وام وديعه مسكن مقطع دكتري تخصصي پژوهشي به شرح ذيل اعلام ميگردد. لذا خواهشمند است دستورفرمائيد باتوجه به رعايت مندرجات دستورالعمل اجرائي 1392 صندوق رفاه دانشجويان نسبت به ارسال درخواستها به دفتر هماهنگي مراكز تحقيقاتي حداكثرتاروز چهارشنبه مورخ 25/10/92 اقدام مقتضي بعمل آيد .بديهي است اولويت جهت دريافت وام براي كساني است كه مدارك خود را سريعتر ارسال نمايند
آئين نامه صندوق رفاه :

1- باتوجه به مصوبه هيات امناء صندوق رفاه دانشجويان به وديعه مسكن مقاطع عادي و تكميلي كارمزد ( به ميزان 4%) تعلق گرفته است و كارمزد به مبلغ بدهي دريافت كنندگان تسهيلات اضافه خواهدشد.

2- ازبرگ درخواست جديد استفاده گردد.

3- حذف ماده 29 دستورالعمل اجرايي استفاده از وام ها ( نيازي به دريافت سفته نمي باشد .(

مدارك مورد نياز:

1- تنظيم سندتعهد محضري دردفتراسنادرسمي

2- تنظيم برگ درخواست جديد وديعه مسكن

3- تصويرصفحات شناسنامه

4- تصويراجاره نامه معتبر داراي كد رهگيري

5- شماره حساب فراگيردر بانك تجارت

نوع وام تعداد (نفر)

وديعه مسكن مقاطع تكميلي 2واحد آموزش دكتري تخصصي پژوهشي

آدرس: بزرگراه شهید همت، بین بزرگراه های شهید چمران و شهید شیخ فضل الله نوری، دانشگاه علوم پزشکی ایران، ستاد مرکزی، طبقه پنجم، اتاق 516