صفحه ی اصلی


یازدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد
یازدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد برگزار می شود
یازدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد نیز همانند سال های گذشته، با حضور و مشارکت اَرزنده تمامی ذی مدخلان و کنش گران حوزه های مرتبط از جمله؛ اساتید، صاحب­ نظران، اندیشمندان، پژوهش­ گران، فعالان و دست اندرکاران در سطح ملی و بین المللی برگزار خواهد شد. در این کنگره شاهد ارایه سخنرانی ها، پانل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، مقالات و سایر تولیدات علمی در رشته ها و موضوعات مختلف از جمله علوم پایه، بالینی، انسانی، اجتماعی، حقوق و غیره خواهیم بود.
 ١٩:٥٣ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی (ICCS 2017)
هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی (ICCS 2017) در اردیبهشت 1396 در تهران برگزار می شود.
پژوهشکده علوم شناختی هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی (ICCS 2017) را در اردیبهشت 1396 در تهران برگزار می کند. این همایش با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران و حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از 10 تا 14 اردیبهشت 96 در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار می شود.
 ١٦:٠٧ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی
پنجمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی در تاریخ 19-17 آذرماه سال جاری برگزار می گردد
پنجمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی در تاریخ 19-17 آذرماه سال 1395 در مرکز همایشهای بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد. این رویداد علمی شامل جدیدترین یافته ها است که در قالب سخنرانی، کارگاه و سمپوزیوم، و پوستر ارائه خواهد شد.
 ١٩:٢٤ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دهمین کنگره دانش اعتیاد
دهمین کنگره دانش اعتیاد شهریور ماه 1395 برگزار می گردد
شايد بتوان گفت بزرگترين مسئله‌اي که سلامت جامعه را تهديد مي‌کند، اعتياد است. بنابراين اگر تحقيقات در اين زمينه به نحوي شايسته جهت دهي شود، مي توان ادعا کرد که در درمان، پيشگيري و مبارزه با اين پديده شوم توفيق بزرگي را به دست آورده ايم. مسئله اعتياد مانند ديگر بيماري ها نيست كه فقط خود فرد را درگير كند بلكه هم توان فرد را مي‌گيرد هم نيروي فعال جامعه را از چرخه خارج مي‌كند و هم خانواده او را درگير مي‌كند . در اين راستا دهمین کنگره بین المللی دانش اعتياد با محوريت پژوهشهای فرارشته ای در دانش اعتیاد، 26-24 شهريورماه 95 برگزار خواهد شد
 ١٢:٤١ - يکشنبه ٩ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی
چهارمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
چهارمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی 2 تا 4 دی ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی تهران برگزار خواهد شد.
 ١٣:٠٦ - يکشنبه ٨ آذر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین کنگره نقشه برداری مغز
دومین کنگره نقشه برداری مغز در تاریخ 23 تا 25 آبان ماه برگزار می شود
دومین کنگره نقشه برداری مغز، در تاریخ 23 تا 25 آبان ماه 94 (شنبه تا دوشنبه) در سالن همایشهای بیمارستان میلاد تهران برگزار خواهد شد. در این کنگره بین المللی، که بیش از 80% سخنرانان از دانشگاههای دیگر کشورهای دنیا دستاوردهای اخیر خود در زمینه پایش و مداخله در مغز را ارائه خواهند کرد، فرصت بی نظیری برای علاقمندان به این رشته جدید فراهم خواهد کرد تا در تهران با آخرین یافته های مربوط به عملکرد وساختار مغز آشنا شوند.
 ٠٩:١١ - يکشنبه ١٧ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی
آشنایی با ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی
موضوع علوم شناختی، ذهن است. دانشی میان رشته‌ای، نو، پویا و معطوف به آینده که در آن، مغز و فرایندها وکارکردهای شناختی آن مورد مطالعه روشمند و منظم علمی قرار می گیرد. فناوری‌های برآمده از این دانش در تعامل با دانشها و فناوری‌های همگرا (زیستی، نانو و اطلاعات) می تواند به ارتقای کیفیت زندگی بشر، رفع کاستی‌های ناشی از آسیب‌های مغزی، تولید سامانه های هوشمند و استفاده بهینه از ذهن و قوای فکری انسان کمک بکند.
 ١٧:١٢ - چهارشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
بروشور بانک مغز ایران
امکان دریافت بروشور بانک مغز ایران
در صورت علاقمندی به دریافت بروشور بانک مغز ایران و اطلاع از نحوه اهدا و روند آن می توانید آن را از این لینک دریافت نمایید.
 ٠٨:٥١ - دوشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

بانک مغز ایران

  بانک مغز ایران یکی از واحدهای تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران است و در زمینه ی تحقیقات انسانی در حوزه بیماری های سیستم عصبی فعالیت می نماید.  این مرکز با ارائه خدمات پژوهشی در راستای ارتقا و تولید دانش در زمینه بیماری های دستگاه عصبی ایفای نقش خواهد نمود.

  هدف بانک مغز، جمع آوری، نگهداری و توزیع صحیح نمونه های اهدا شده ی مغز انسان است.

  بانک مغز ایران جهت آشنایی پژوهشگران و همچنین علاقمندان به اهدای مغز راه اندازی شده است و اطلاعات لازم در رابطه با مراحل اهدا توسط اهداکنندگان و همچنین روند امکان دسترسی به بافت مغز توسط پژوهشگران را در اختیار می گذارد. 

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2657
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 4160
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.1491