دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
اخبار > معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در رابطه با "نفیسه" دختر مبتلا به ای بی و روند درمان گفت: اخبار رسانه ای مبنی بر عدم پذیرش در مرکز مجهز کذب بود


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در رابطه با "نفیسه" دختر مبتلا به ای بی و روند درمان گفت: اخبار رسانه ای مبنی بر عدم پذیرش در مرکز مجهز کذب بود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: اخبار رسانه ای مبنی بر عدم پذیرش در مرکز مجهز کذب بوده ، و عملا نفیسه مبتلا به ای بی به علت شرایط بحرانی و علائم حیاتی ناپایدار امکان انتقال به مرکز دیگری را نداشته است .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در رابطه با "نفیسه" دختر مبتلا به ای بی و روند درمان او اظهار داشت:نفیسه از جمله بیماران ای بی بود که در طی طرح شناسایی بیماران که توسط این دانشگاه و گروه جراحی ترمیمی در دو سال گذشته انجام شده بود، شناسایی و روند درمان وی تعیین گردیده بود و همانند همه بیماران ای بی پانسمان های گران قیمت مورد نیاز برای او به صورت رایگان توسط دانشگاه تامین و چندین نوبت در دو بیمارستان قطب ای بی این دانشگاه توسط متخصصین مربوطه ویزیت و تحت نظر بوده است .

وی ادامه داد:از فروردین ماه سال جاری سرطان پوستی مهاجم و پیشرونده نیز به بیماری ای بی اضافه گردیده که علیرغم جراحی کامل ضایعه ، متاسفانه بیماری در غدد لنفاوی اندام تحتانی بیمار عود کرده و موجب انسداد عروق و فقدان جریان خون در یکی از پاها گردیده و در اصطلاح پزشکی موجب نکروز گردیده که در این مرحله عملا اقدام درمانی و علاج قطعی برای بیماری وجود ندارد و در واقع مرحله انتهایی بیماری است . به عبارتی دیگر نفیسه به علت سرطان پیشرفته و غیر قابل علاج ونه به علت بیماری ای بی علیرغم تلاش پزشکان و فراهم بودن کلیه اقدامات بستری بودن در بخش آی سی یو به رحمت الهی شتافت . خدایش بیامرزد.

وی خاطرنشان کرد:اخبار رسانه ای مبنی بر عدم پذیرش در مرکز مجهز کذب بوده ، و عملا نفیسه به علت شرایط بحرانی و علائم حیاتی ناپایدار امکان انتقال به مرکز دیگری را نداشته است.


٢٢:٥٥ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٤٩٥    /    تعداد نمایش : ٨٣٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط