دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
اخبار > دومین همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت یادبود شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

دومین همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت یادبود شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : دومین همایش بزرگ پیاده روی روز سه شنبه 20 تیر ماه 1396با حضور هیات رییسه و کارکنان دانشگاه در پردیس همت (جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه ) برگزار شد.
در این مراسم که بر اساس مصوبه شورای ورزش دانشگاه و با تأیید معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، توسط مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی از طریق واحد ورزش کارکنان برگزار گردید،از نکات قابل توجه می توان به حضور نونهالان در این برنامه اشاره کرد که باعث شور و نشاط  شده بود . همچنین  انجام حرکات رزمی از سوی ورزشکاران حاضر ، هیجان خاصی به برنامه داده بود.
دکتر بحر العلوم مدیر دفترمدیریت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه اظهار داشت : برنامه ریزی جهت پیاده روی کارکنان به صورت مستمر انجام گرفته هست  تا بتوانیم فرهنگ ورزش را در بین افراد نهادینه نماییم.
 وی افزود: بر اساس برنامه ریزی شورای ورزشی دانشگاه مسابقات مختلفی برگزار گردید، که از آن جمله می توان به برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال اشاره کرد . همچنین از این هفته برنامه کوهپیمایی ویژه کارکنان برگزار می شود.
دکتر بحرالعلوم گفت: همچنین از طرف شورای ورزشی دانشگاه اعتبار لازم جهت هزینه سلامت کارکنان در نظر گرفته شده است . در همین راستا تمام واحدهای زیر مجموعه ملزم به معرفی رابط ورزشی در اسرع وقت می باشند.
دکتر بحرالعلوم ضمن آرزوی موفقیت و شور و اشتیاق روزافزون برای کارکنان ، از برگزاری ورزش های انفرادی در هفته دولت خبر داد.
در پایان ، ضمن انجام مراسم قرعه کشی جوایزی به کارکنان حاضر در همایش اهدا شد.


١٥:١٦ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٨٩١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط