چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦
اخبار > برگزاری سومین جشنواره وثوق در دانشگاه علوم پزشکی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین جشنواره وثوق در دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : سومین جشنواره و بزرگداشت مرحوم دکترپروانه وثوق ، استاد هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران  ، روز چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 به میزبانی معاونت آموزشی درطبقه هفتم ستاد مرکزی  دانشگاه برگزار شد.

دکتر سلطانی عربشاهی معاون آموزشی دانشگاه در مصاحبه اختصاصی  با خبرنگار روابط عمومی در خصوص این جشنواره اظهار داشت: بعد از استقلال مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران، یکی از تصمیمات معاونت اموزشی مبنی بر افزایش انگیزه اساتید هیت علمی تصویب شد. از جمله این فعالیتها ، برگزاری جشنواره آموزشی و تقدیر از نفرات برتر در حیطه های مختلف می باشد.

معاون اموزشی دانشگاه در خصوص روند تکمیلی برگزاری جشنواره وثوق بیان داشت: در دوسال گذشته از استاد برترحوزه پژوهش در آموزش ، استاد اخلاق رفتار حرفه ای و استاد برتر به عنوان معلم بالینی، غیر بالینی و استاد پاسخگو تقدیر می شد.

وی خاطر نشان کرد: امسال سعی براین شد که به صورت جامع تر این تقدیر شایسته انجام پذیرد و برای اساتید هیت علمی برتر ، پایه تشویقی هم در نظر گرفته شود. همچنین امسال در بخش اهدای جوایز ، گروه اموزشی و معاون آموزشی برتر ، دانشکده و رییس دانشکده برتر ، مدیر مطالعات برتر  و استاد برتر مجازی هم اضا فه شده است.

معاون آموزشی دانشگاه افزود: در سال اینده هم در نظر داریم بخش دانشجویی و دانشجویان حوزه پژوهش را به عنوان یکی از گروههای برتر در نظر داشته باشیم.

 دکتر سلطانی عربشاهی در خصوص نام گزاری این جشنواره بنام وثوق ، بیان داشت: این برنامه جهت بزرگداشت مرحوم دکتر پروانه وثوق ،استاد برجسته و ممتاز هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و پاسداشت از زحمات ایشان در ارایه خدمات به بیماران سرطانی  انجام گرفته است.

 

 

 


١٤:٥٥ - چهارشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٣٥٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٦٥٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط