چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦
اخبار > دکتر گلشنی در مصاحبه با روزنامه همشهری به تشریح دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت پرداخت


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر گلشنی در مصاحبه با روزنامه همشهری به تشریح دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت پرداخت


روابط عمومی دانشگاه:دکتر گلشنی رییس مرکز بهداشت شمال غرب تهران در مصاحبه با روزنامه همشهری به تشریح دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت پرداخت.

رییس مرکز بهداشت شمال غرب تهران در مصاحبه با روزنامه همشهری ،پس از مرور دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقای سلامت خاطر نشان کرد که امرزوه به دلایل مختلفی از جمله پوشش ضعیف مراقبتهای بهداشتی در شهر و حاشیه شهر،تغییر نوع بیماری ها از واگیردار به غیر واگیر دار و ... نیازمند به تغییر و تحول در حوزه بهداشت هستیم.

ایشان در ادامه ،عدالت در سلامت،افزایش رضایتمندی گیرندگان و ارائه دهندگان خدمت،کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های غیر واگیردار،نهادینه  کردن همکاری های بین بخشی در راستای ارتقای سلامت را از مهم ترین اهداف طرح تحول در نظام سلامت دانست و افزود: از جمله دستاوردهای این طرح می توان به راه اندازی ،تعداد بسیار زیادی مرکز و پایگاه سلامت  و ارائه  بسته های  خدمتی  جامع و کامل برای تمامی گروههای سنی از نوزادی تا سالمندی با حداکثر کیفیت و کمیت  اشاره کرد.

 هم چنین دکتر گلشنی در خصوص تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و ضرورت همکاری همشهریان جهت پوشش صد درصدی جمعیت توضیحات مبسوطی را بیان کرد و سپس در خصوص برنامه ملی خود مراقبتی فردی و سازمانی نیز مطالبی را ارائه نمود.


١٥:٥١ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٣٤٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط