صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > کارگاه آموزشی ویرایش مقالات انگلیسی


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل چهار دوره کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی ویرایش مقالات انگلیسی

قابل توجه اعضای محترم هیأت علمی،

از آنجایی که نگارش مقالات انگلیسی با کیفیت مطلوب یکی از اساسی ترین چالش های هر هیأت علمی یا دانشجوی تحصیلات تکمیلی است، کمیته راهبردی پژوهش های دانشگاه وابسته به معاونت تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری کارگاه هایی «سه روزه» در سه بخش متفاوت با هدف «مشاوره­ای» در زمینه نگارش مقالات پژوهشی به زبان انگلیسی نموده است.

هدف اصلی کارگاه های «مشاوره در ویرایش»، انجام ویرایش های عملی روی مقالات شخصی شرکت کنندگان با نظارت برگزارکنندگان در کارگاه هاست. بنابراین ارایه قبلی یک مقاله پژوهشی چاپ نشده یا در حال ویرایش برای هر شرکت کننده الزامی است. در این کارگاه­ها ابتدا زمان محدودی به آموزش و سپس زمان بیشتری به مشاوره در ویرایش مقالات شخصی آنان اختصاص می یابد. از آنجایی که تلاش می­شود شرکت کنندگان مقالات خود را با نظارت و راهنمایی برگزارکنندگان ویرایش نمایند، فعالیت ها در نهایت به ارتقاء توانمندی آنان در نگارش به زبان انگلیسی علمی نیز منجر خواهد شد.

 

کارگاه های مشاوره در ویرایش مقالات پژوهشی انگلیسی

1.     کارگاه مشاوره در ویرایش انواع اطلاعات و زبان علمی مقالات (بخش Introduction)

2.     کارگاه مشاوره در ویرایش انواع اطلاعات و زبان علمی مقالات (بخش های Methodsو Results)

3.     کارگاه مشاوره در ویرایش انواع اطلاعات و زبان علمی مقالات (بخش Discussion)

 

 

چهار دوره کارگاه تا پایان سال 94 در تاریخ های زیر برگزار خواهد شد:

v     14 تا 16 شهریور ماه

v     20 تا 22 آبان ماه

v     23 تا 25 دی ماه

v     19 تا 21 اسفند ماه

 

نکات مهم در باره کارگاه ها:

1.        محل برگزاری کارگاه در تاریخ مشخص شده به عهده دانشکده/مرکز/بیمارستان مربوطه می باشد.

2.        حداکثر تعداد شرکت کنندگان در کارگاه های ویرایش 5 نفر می باشد.

3.        از آنجایی که زمان در کارگاه های ویرایش بخش های مقالات محدود است، برگزار کنندگان تعهدی در قبال اتمام ویرایش مقالات ندارند و صرفاً از زمان کارگاه (و نه پس از آن) برای نظارت بر ویرایش استفاده خواهد شد.

مراحل ثبت نام:

1.        حداقل یک ماه و نیم قبل از برگزاری هر کارگاه،معاونت پژوهشی هر دانشکده/مرکز/ بیمارستان، ابتدا لیست اعضای هیات علمی متقاضی شرکت در کارگاه را همراه با مشخصات کامل آنان (حداکثر 5 نفر) در یکی از چهار تاریخ مشخص شده، همراه با ذکر سالن برگزاری کارگاه باید از طریق اتوماسیون به معاونت پژوهشی دانشگاه، کمیته راهبردی پژوهشهای دانشگاه/ سرکار خانم دکتر حسینی ارسال نماید تا در اولویت تاریخ ذکر شده قرار گیرد.

2.         اولین تقاضا مورد پذیرش اولیه قرار خواهد گرفت.

3.         در صورتی که سه روز پس از اعلام موافقت اولیه، مدارک لازم شرکت کنندگان برای ثبت نام به آدرس ایمیل ذکر شده در ذیل ارسال شود، پذیرش نهایی به دانشکده/مرکز/ بیمارستان ارسال خواهد شد. بدیهی است اولین تقاضایی که مدارک کامل شرکت کنندگان را ارسال نماید، در اولویت قرار خواهد داشت.

مدارک لازم

·         حداکثر سه روز پس از دریافت موافقت اولیه، اعضای هیات علمی انتخاب شده، باید مقالات و فیش واریزی خود را به آدرس sayfouri.n@iums.ac.irایمیل نمایند.

·         هزینه استفاده از این کارگاه ها برای اعضای محترم هیأت علمی 000/1200 ریال (روزی 000/400 ریال) که باید به حساب 5140951327 به نام معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، بانک ملت، شعبه مستقل هجرت واریز گردد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 86702531 یا همراه 9124845722 (سرکار خانم درشیب) تماس حاصل فرماید.


١٣:٢٨ - 1394/05/17    /    شماره : ١٧٨٠٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٦خروج
پيوندها
اداره علم سنجي و انتشارات  >> بزرگراه همت - بين شيخ فضل الله و چمران - دانشگاه علوم پزشكي ايران - كتابخانه مركزي - طبقه 1-     تلفن: 86705506