چاپ        ارسال به دوست

دومین همایش بزرگ پیاده روی
دومین همایش بزرگ پیاده روی روز سه شنبه 20 تیر ماه 1396با حضور هیات رییسه و کارکنان دانشگاه در پردیس همت (جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه ) برگزار شد.

در این مراسم که بر اساس مصوبه شورای ورزش دانشگاه و با تأیید معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، توسط مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی از طریق واحد ورزش کارکنان برگزار گردید، می توان به حضور نونهالان در این برنامه اشاره کرد که باعث شور و نشاط  شده بود . همچنین  انجام حرکات رزمی از سوی ورزشکاران حاضر ، هیجان خاصی به برنامه داده بود.
دکتر بحر العلوم مدیر دفترمدیریت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه اظهار داشت : برنامه ریزی جهت پیاده روی کارکنان به صورت مستمر انجام گرفته هست  تا بتوانیم فرهنگ ورزش را در بین افراد نهادینه نماییم.
 وی افزود: بر اساس برنامه ریزی شورای ورزشی دانشگاه مسابقات مختلفی برگزار گردید، که از آن جمله می توان به برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال اشاره کرد . همچنین از این هفته برنامه کوهپیمایی ویژه کارکنان برگزار می شود.
دکتر بحرالعلوم گفت: همچنین از طرف شورای ورزشی دانشگاه اعتبار لازم جهت هزینه سلامت کارکنان در نظر گرفته شده است . در همین راستا تمام واحدهای زیر مجموعه ملزم به معرفی رابط ورزشی در اسرع وقت می باشند.
دکتر بحرالعلوم ضمن آرزوی موفقیت و شور و اشتیاق روزافزون برای کارکنان ، از برگزاری ورزش های انفرادی در هفته دولت خبر داد.
در پایان ، ضمن انجام مراسم قرعه کشی جوایزی به کارکنان حاضر در همایش اهدا شد.


١٠:٣٣ - 1396/04/21    /    شماره : ٣٩٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج