• به نام خدا
  سپاس و ستایش خدای را که نامهایش پاک، نعمتهایش سرشار و احسانش وافر است. از عملش باز پرسیده نمی شود و همه در برابر او پاسخ گوی عمل خویش اند.

 • برگزاری جلسه
  در روز دوشنبه مورخ 96/4/19، جلسه ای در خصوص بررسی مسائل مربوط به سیستم پرسنلی در دفتر مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی برگزار گردید.

 • كميته نقل و انتقالات دانشگاه در تاريخ 96/04/13 برگزار گرديد.
  افرادي كه با انتقال، ماموريت و تمدید ماموریت آن ها از ساير دانشگاه ها به اين دانشگاه موافقت گرديده است مي بايست حداكثر ظرف مدت يك هفته به مديريت حراست دانشگاه علوم پزشكي ايران، جهت تشكيل پرونده و انجام مراحل قانوني مراجعه نمايند. بديهي است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموريت كان لم يكن تلقي خواهد گرديد. ضمناً جهت اطلاع از نتايج كميته اينجا كليك نماييد.

 • سامانه نقل وانتقالات دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی ایران از تاریخ 96/4/1 راه اندازی گردید.
  جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 • فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال مبارک باد.
  استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان،گوارای وجود پاکتان.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1097
 بازدید امروز : 3
 کل بازدید : 329736
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

 

-          كارت شناسايي بازنشستگان: برای دريافت اين کارت، پس از مراجعه به سايت بازنشستگي و تكميل قسمت مربوطه، كارت شناسايي بازنشستگي به آدرس پستي بازنشسته ارسال مي‌گردد.

ضمنا جهت پيگيري به سايت بازنشستگي مراجعه گردد.

-          جهت استفاده از تورهاي زيارتي و سياحتي ويژه بازنشستگان با شركت پرشين گلف به شماره تماس 8- 88984255 و شركت سرمايه‌گذاري ايرانگردي و جهانگردي به شماره 4- 88659360 تماس حاصل نماييد.

 

راهنما

نوع بيمه

 در صورت فوت بازنشسته جهت دريافت غرامت بيمه عمر با همراه داشتن اصل شناسنامه متوفي و اصل رونوشت خلاصه فوت متوفي يا اصل گواهي فوت وي به حوزه بازنشستگي دانشگاه مراجعه نماييد.  

بيمه عمر

در صورت تكميل نمودن فرم تمايل بيمه تكميلي براي دريافت كارت بازنشستگي، اطلاع از شعب و نمايندگي‌هاي شركت آتيه سازان حافظ و ليست بيمارستان‌ها و مراكز درماني طرف قرارداد مي بايست به سايت بيمه آتيه سازان به آدرس www.atiyehsazan.irمراجعه نماييد. بازنشستگان محترم مي‌توانند هرسال از بهمن تا پايان فروردين و با مراجعه به حوزه بازنشستگي دانشگاه تمايل يا انصراف خود را از بيمه تكميلي اعلام نمايند

بيمه تكميلي

ابطال: با مراجعه به سامانه خدمات بازنشستگي دانشگاه نامه مربوطه را دريافت نموده و به نمايندگي بيمه خدمات درماني نزديك محل سكونت خود مراجعه نماييد.

 تمديد: با در دست داشتن آخرين فيش حقوقي به نمايندگي بيمه خدمات درماني نزديك محل سكونت خود مراجعه نماييد.   

ايجاد دفترچه جديد براي اعضاي خانواده: با مراجعه به سامانه خدمات بازنشستگي دانشگاه فرم مربوطه را تكميل و به نمايندگي بيمه خدمات درماني نزديك محل سكونت تحويل دهيد.    

 اصلاح حق بيمه: با مراجعه به سامانه خدمات بازنشستگي دانشگاه فرم مربوطه را تكميل نماييد.  

بيمه خدمات درماني