• به نام خدا
  سپاس و ستایش خدای را که نامهایش پاک، نعمتهایش سرشار و احسانش وافر است. از عملش باز پرسیده نمی شود و همه در برابر او پاسخ گوی عمل خویش اند.

 • برگزاری جلسه
  در روز دوشنبه مورخ 96/4/19، جلسه ای در خصوص بررسی مسائل مربوط به سیستم پرسنلی در دفتر مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی برگزار گردید.

 • كميته نقل و انتقالات دانشگاه در تاريخ 96/04/13 برگزار گرديد.
  افرادي كه با انتقال، ماموريت و تمدید ماموریت آن ها از ساير دانشگاه ها به اين دانشگاه موافقت گرديده است مي بايست حداكثر ظرف مدت يك هفته به مديريت حراست دانشگاه علوم پزشكي ايران، جهت تشكيل پرونده و انجام مراحل قانوني مراجعه نمايند. بديهي است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموريت كان لم يكن تلقي خواهد گرديد. ضمناً جهت اطلاع از نتايج كميته اينجا كليك نماييد.

 • سامانه نقل وانتقالات دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی ایران از تاریخ 96/4/1 راه اندازی گردید.
  جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 • فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال مبارک باد.
  استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان،گوارای وجود پاکتان.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1215
 بازدید امروز : 18
 کل بازدید : 331340
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

بازنشسته

گنجينه تجربه و نماد خدمت گذاري

بر اساس آموزه هاي ديني و سبقه ملي تکريم بزرگان و سالخوردگان و در راستاي نگاه سلامت محور به جامعه بزرگ ايران زمين و با تکيه بر حوزه هاي متعدد دانشي و تلاشهاي بي وقفه کارکنان خدوم، ما در دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني ايران، وظيفه اخلاقي خود ميدانيم فراتر از مسؤوليتهاي قانوني و در چارچوب مقدورات سازماني، ضمن ارج نهادن به مقام والاي انسان، به پاس بزرگداشت فداکاري و يک عمر خدمت صادقانه بازنشستگان دانشگاه، جور ديگري بنگريم و خدماتي شايسته و در شأن به ايشان ارائه کنيم.ما همکاران بازنشسته مان را همچون و چه بسا به دليل تجارب و خدمات طولاني تر و روحيه لطيف تر، بيش از همکاران شاغل، ارج مي نهيم و براي سلامت جسماني، رواني و اجتماعي ايشان و نيز مشارکت در فراهم آوردن زمينه هاي آرامش خيال آنان، تلاش مضاعف داريم. ما معتقديم تکريم بازنشستگان و خانواده هاي ايشان جز با ارائه حداقل خدمات مطلوب درب منزل و توسعه کمي و کيفي فعاليتهاي مرتبط براي آنان مقدور و ميسر نبوده و اين امر دغدغه اساسي ما در دانشگاهمان است.