با سلام . آدرس مرکزبهداشت غرب تهران :خیابان آزادی -خیابان استاد معین خیابان دستغیب غربی مرکز بهداشت غر ب تهران.... تلفن : 66015524 جهت استفاده کامل از سایت از براوزر های ( firefox - google chrome ) استفاده فرمایید . جهت یافتن اطلاعات مورد نظر به زیر سایت مربوطه مراجعه فرمایید

ساعت
تقویم
جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧
معرفی واحد

واحد

بهداشت حرفه ای

نام و نام خانوادگی  مسئول مربوطه

مصطفی ذوقی

اسامی پرسنل شاغل در واحد ستادی

مهدی فرامرزی،نرگس وهاجی،طاهره یکه زارع،زهرا فراهانی

تلفن  های تماس  مسئول واحد

66023039-66019579

تلفن  های تماس کارشناسان ستاد

66023039-66019579

 

 معرفي واحد بهداشت حرفه اي مرکز بهداشت غرب تهران

      واحد بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت غرب تهران دارای یک واحد ستادی با 5 کارشناس و چهار واحد در مرکز بهداشتی درمانی ( ولعیصر، تهرانسر، تقی نیا و شهرک آزادی)  است که مرکز تهرانسر علاوه بر خدمات بازرسی ،خدمات  طب کار نیز ارائه می نماید . در کل تعداد 18 نفر نیروکارشناس و کاردان رسمی و طرحی در مجموعه بهداشت حرفه ای انجام وظیفه می نمایند.تعداد بازرس های سیستم 14 نفر است که تعداد 4 نفر در ستاد غرب و 10 نفر در مراکز تابعه فعالیت می نمایند.تعداد کل شاغلین تحت پوشش 132757 نفر و تعداد کل کارگاههای تحت پوشش 4642 می باشد.

طب كار:

       واحد طب کار تهرانسر یکی از واحدهای مرکز در ارائه خدمات طب کار در منطقه غرب تهران می باشد.           در این واحد خدماتی  نظیر  معاینات ادواری، قبل از استخدام، خدمات پارا کلینیکی مانند ادیومتری، اسپیرومتری ، اپتومتری و هم چنین خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی ارائه می شود.  در این واحد تعداد 3 پزشک طب کار و نیز کاردان و کارشناسان  بهداشت حرفه ای  به همراه یک کارشناس شنوایی سنجی مشغول  فعالیت می باشند. در سال 1390 تعداد معاینات انجام شده 2899 و تعداد خدمات پاراکلینیکی انجام شده 4895 خدمت می باشد .

برنامه های بهداشت حرفه ای:

 

برنامه كنترل سرو صدا

برنامه كنترل روشنائي

برنامه سيليس

برنامه مديريت پسماند

برنامه بهداشت پرتوها

برنامه تشكيلات بهداشت حرفه اي(  كميته هاي حفاظت فني و بهداشت كار در صنایع ايستگاه بهگر/خانه های بهداشت کارگری/کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در بیمارستانها )

برنامه ارگونومي

برنامه شرکتهای سلامت کار ( طب کار و بهداشت حرفه ای )

برنامه معایتات شغلی