شهید هاشمی نژاد واقع در شمال میدان ونک تهران با مشارکت بخش خصوصی و توسعه خدمات خود تحت پوشش در بیمارستان دریانی و محب و درمانگاه طاهره راشدین به ارائه خدمات فوق تخصصی ارولوژی ، نفرولوژی و قلب و عروق و چشم می پردازد.

هم اکنون این مجموعه دارای 265 تخت دایر در بیمارستان دریانی و 100 تخت در بیمارستان محب بوده و درمانگاههای آن خدمات تخصصی ارولوژی، نفرولوژی، قلب و عروق ، جراحی عمومی، چشم، ارتوپدی، همیوپاتی و آنکولوژی را به بیماران با بیمه های پایه و بیمه های مکمل ارائه میدهند.

خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی این مرکز نیز شامل: آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی ، سی تی اسکن، پزشکی هسته ای، یورودینامیک، اکوقلبی، استرس اکو، تست ورزش، سنگ شکن برون اندامی، بازتوانی قلبی و به زودی MRI میباشد.

این مرکز بنا بر تعهد به آرمان خود که" ارائه خدمات درمانی مراقبتی و آموزشی با کیفیت بالا در جهت ارتقای سلامت جامعه میباشد" اقدام به طراحی و اجرای مدلها و سیستم های مدیریتی و کیفی نموده به نحوی که مرتبا" اقدامات خود را در تمامی جنبه ها با اندازه گیری مستمر شاخصهای کمی و کیفی نظارت، ارزیابی و کنترل و ارتقا میدهد.

در همین راستا است که این مرکز دارای نشان درجه یک عالی در رتبه بندی بیمارستان ها از سوی وزارت بهداشت، واحد خدماتی نمونه برتر با اخذ جایزه ملی کیفیت از موسسه استاندارد و برای نخستین بار در حوزه بهداشت و درمان ، موفق به دریافت جایزه تعالی کیفیت با نشان تندیس بلورین از موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی گردیده است.

« کار دقیق، زیبا و موثر جمعی از متخصصین متعهد را دیدم و خدا را سپاس گفتم. وقتی که همت، هنر و تعهد دقیق می شوند خدمات ارزشمندی به مردم عزیز و پیشرفت کشور انجام می گردد. صمیمانه از ابتکار عمل و دلسوزی های مدیران، پزشکان، طراحان، ناظران، پیمانکاران، کادر پرستاری و پزشکی، خیرین و همه علاقه مندان سپاسگذارم و از خداوند بزرگ دوام توفیق آنان را خواستارم. » رئیس جمهور