چاپ        ارسال به دوست

اجرای کارگاه آموزشی اهمیت psychosomatic در بیمارستانهای سوختگی در مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری

اجرای کارگاه آموزشی اهمیت psychosomatic در بیمارستانهای سوختگی در مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری

کارگاه آموزشی اهمیت psychosomatic در بیمارستانهای سوختگی  با حضور اساتید، کاورزان پزشکی و پژوهشگران این مرکز در تاریخ 95/7/5 راس ساعت 8 صبح در کتابخانه مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری برگزار گردید .

این جلسه آموزشی پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید با سخنرانی جناب آقای دکتر محمد جواد فاطمی ریاست محترم مرکز تحقیقات سوختگی و رئیس انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته ) آغاز گردید که ایشان ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان و معرفی کارگاه و اهداف آن و اهمیت حمایت روانی در بیماران سوختگی این جلسه را آغاز نمودند .  درادامه جناب آقای دکتر بنی هاشم فوق تخصص PSYCHOSOMATIC و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی مطالبی ارزنده درخصوص نقش روانپزشک در درمان حاد و مزمن بیماران سوخته ،مدیریت درد و درمان acute stress disorder و  delirium  ارائه فرمودند .

پس از استراحت و پذیرایی حضار جناب آقای دکتر صفری روانشناس و مشاور دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه خوارزمی با موضوع نقش مشاور روانی و آموزش مدیریت استرس در افزایش توانمندی پزشکان و پرسنل مراکز و بیمارستانهای سوختگی مطالب قابل توجهی را به سمع و نظر حضار رساندند .همچنین با معرفی کلینیک روانشناسی بیمارستان شهید مطهری توسط خانم سلطانی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی این جلسه ارزشمند خاتمه یافت .

 

 

سخنرانی جناب آقای دکتر محمد جواد فاطمی ریاست محترم مرکز تحقیقات سوختگی و رئیس انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته )

 

 

 

 

 

 

سخنرانی جناب آقای دکتر بنی هاشم فوق تخصص PSYCHOSOMATIC و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

 

سخنرانی جناب آقای دکتر صفری روانشناس و مشاور دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه خوارزمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر از :مهندس سهیل پوررعدی مسئول شبکه -وب سایت و روابط عمومی بیمارستان مطهری 


١١:٢٧ - 1395/07/25    /    شماره : ٣١٩٧٩    /    تعداد نمایش : ١٩٦