• انتشار نشریه نماد شماره 4
    نشریه شماره 4 نماد ، نشریه اختصاصی مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) با زحمت بسیار همکاران نشریه، آماده و منتشر شد.

  • مصاحبه با ریاست بیمارستان جناب آقای دکتر توکلی
    سال 95 سومین سالی بود که از اجرای طرح تحول نظام سلامت سپری می شد و تمرکز ما نیز در بهبود کیفیت خدمات و اجرای دستورات این طرح بود. از مهمترین آنها کنترل هزینه ها است که با توجه به شعار سال 95، اقتصاد مقاومتی که به نوعی رسالتی بود بر دوش تمام مسئولین قرار داشت. دوم کنترل دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی بیماران بود که با کنترل یارانه ها و حفظ کیفیت در این زمینه موفق بودیم چنانچه توانستیم نسبت یارانه به کل هزینه های دارو و تجهیزات را به زیر 20 درصد برسانیم که موفقیتی بزرگ برای بیمارستان بود که به همت بخش های مختلف بیمارستان و گروه های تخصصی و معاونت درمان و نظارت دارویی انجام گرفت.

  • تور مجازی
    تور مجازی تصویری مرکز آموزشی و درمانی حضرت رسول(ص) به صورت مجازی بر روی وب سایت قرارگرفت. تور مجازی تصویری مرکز آموزشی و درمانی حضرت رسول(ص) به صورت مجازی بر روی وب سایت دانشگاه قرارگرفت. بازدید کنندگان گرامی می توانند از بخش های مختلف مرکز آموزشی و درمانی حضرت رسول(ص) با استفاده از امکانات بی نظیر تور مجازی این مرکز که به صورت آزمایشی روی وب سایت دانشگاه قرار گرفته است ،دیدن نمایند. ...

انتشار نشریه نماد شماره 4
نشریه شماره 4 نماد ، نشریه اختصاصی مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) با زحمت بسیار همکاران نشریه، آماده و منتشر شد.
 ٢٣:٥٨ - 1396/03/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
سمينار
برگزاري سمينار يكروزه تازه هاي بيماريهاي شبكيه
سمينار يكروزه تازه هاي بيماريهاي شبكيه را در تاريخ 16 تيرماه 1396 در سالن همايش هاي رازي برگزار خواهد شد
 ١٢:٢٤ - 1396/03/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
تسليت
سالروز ضربت خوردن امام علی(ع) تسلیت باد
سالروز ضربت خوردن امام علی(ع) تسلیت باد
 ٠٩:١٦ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
شبهاي قدر
ما این قرآن عظیم الشأن را در شب قدر نازل کردیم تا تو را به عظمت اين شب قدر آگاه سازيم .
شب قدر از هزار ماه بهتر و والاتر است در این شب فرشتگان و روح به اذن خدا از هر فرمان نازل گردند این شب تا صبحگاه، رحمت و تهنیت است.
 ٠٩:١٤ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديد
بازديد تيم مديريت اجرايي از بخش پوست وخون
روز سه شنبه 23/2/96 تيم مديريت اجرايي از بخش پوست وخون بازديد عمل آوردند.
 ٠٨:٤٤ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>