اخبار


بازديد
گزارش بازديد وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي
وزير محترم بهداشت در بيست و ششمين روز از ماه مبارك رمضان مصادف با 31/3/96 به همراه هيئتي از مسئولان وزارت بهداشت و جمعي از روسا و معاونين محترم دانشگاه علوم پزشكي ايران از بيمارستان لولاگر بازديد بعمل آوردند . در اين بازديد شبانه آقاي دكتر هاشمي وزير محترم بهداشت از واحد هاي مختلف بيمارستان بازديد نمودند و در پايان دستور تخصيص يكسري تجهيزات پزشكي را به اين بيمارستان صادر نمودند و نسبت به جبران كمبود نيروي انساني متخصص دستور مساعد دادند .
 ١٠:١٨ - 1396/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه كلاس
زايمان فيزيولو‍ك
برنامه كلاس هاي تیر ماه سال 1396 زايمان فيزيولو‍يك بیمارستان لولاگر به پیوست:
 ١٣:٠٥ - 1395/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
تودیع و معارفه
مسئول حراست بیمارستان لولاگر
این مراسم در روز شنبه 27/6/95 با حضور جناب آقاي تقوايي مسئول حراست دانشگاه علوم پزشكي ايران و مسئولین بیمارستان برگزار گردید . آقاي محمد باقر مهاجر به جانشيني آقاي محمد اصفري معرفي گرديد .
 ١٤:٠٤ - 1395/06/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز پزشك
سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک
اول شهریور – سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک در سال 95با حضور مسئولين مرکز و جمعی از پزشکان برگزار گردید و از پزشکان قدردانی شد . در همين راستا جمعي از مسئولين شهرداري منطقه ده جهت تجليل از روز پزشك هدايايي اهد شد و دو نفر از پزشكان بنام خانم دكتر لاله ميرزائي و آقاي دكتر شكراله شكري بعنوان پزشكان نمونه اين واحد معرفي شدند .
 ١٢:٤٦ - 1395/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
تودیع و معارفه
مسئول داروخانه بیمارستان لولاگر
مراسم در روز چهارشنبه 17/6/95 با حضور سركار خانم دكتر فتحي سرپرست مجموعه مدد دانشگاه و مسئولین بیمارستان برگزار گردیدو از زحمات خانم دكتر ابوالبحسني در زمان تصدي ايشان در بيمارستان قدرداني شد و خانم دكتر عاصمي به جانشيني وي معرفي گرديد .
 ١٢:٣٦ - 1395/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>