خانه نقشه سایت ورود اعضا English
سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
اخبار > رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران: مالکیت زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متعلق به بنیاد مستضعفان بود/ با موافقت رییس بنیاد مستضعفان، نیمی از زمین این دانشکده به صورت رایگان در اختیار دانشگاه قرار گرفت.


  چاپ        ارسال به دوست

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران: مالکیت زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متعلق به بنیاد مستضعفان بود/ با موافقت رییس بنیاد مستضعفان، نیمی از زمین این دانشکده به صورت رایگان در اختیار دانشگاه قرار گرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص ادعای خبرگزاری دانشجو مبنی بر دستور وزیر بهداشت برای تقسیم زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: مالکیت زمین این دانشکده متعلق به بنیاد مستضعفان بود.

دکتر سید جواد حاجی میر اسماعیل در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: در سالهای گذشته، بنیاد مستضعفان  چندین بار برای تخلیه زمین دانشکده توانبخشی این دانشگاه اقدام کرده بود و دانشگاه قادر به خرید این زمین به قیمت پیشنهادی 250 میلیارد تومان نبود.

وی با اشاره به موافقت رییس بنیاد مستضعفان، گفت: در قالب یک تفاهم نامه مقرر شد که 30 هزار متر مربع زمین این دانشکده به دو بخش تقسیم شود و 15 هزار متر مربع از آن، به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار بگیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تصریح کرد: بخش های آموزشی و کلاس های درس این دانشکده در قسمتی قرار دارد که در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفته است و در صورت کمبود فضای آموزشی، در قسمت های باقی مانده زمین، فضای فیزیکی مورد نیاز، ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان صاحب اصلی زمین دانشکده توانبخشی بوده است، افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایران حقی بایت تملک این زمین نداشته است و تنها توانسته بود سالهای زیادی از تخریب و تخلیه ساختمانهای این دانشکده جلوگیری کند.


١٢:٥٤ - 1396/04/07    /    شماره : ٣٩١٦٠    /    تعداد نمایش : ٣٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج