چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سی امین جلسه ی کمیته فناوری اطلاعات دانشگاه

جلسه ی 30 کمیته فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید.
سی امین جلسه ی کمیته فناوری اطلاعات روز 10 بهمن ماه95 با حضور دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه ،مهندس امیری مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ،مهندس کرم پور مشاور معاون توسعه مدیریت در حوزه ی ICT و کارشناسان عضو کمیته برگزار گردید.
دکتر مبارکی ضمن خیر مقدم به اعضای جدید کمیته خواستار مشارکت همکاران و کارشناسان و صاحبنظران در این حوزه شدند و نسبت به ارائه نظرات و پیشنهادات خود به صورت آزادانه تاکید نمودند و بیان اینکه با تجریه علمی و عملی که در اختیار دارید و کسب کرده اید می توانید در راه پیشرفت ICT دانشگاه کمک نمائید.
در ادامه جلسه خانم مهندس شیرزادی مسئول حوزه ی نرم افزاری مدیریت فناوری دانشگاه در خصوص وب سایت جدید دانشگاه گزارش ارائه نمودند و در خصوص توانمندی های جدید این سایت که دارای انعطاف پذیری بسیار بالا و طراحی سازمان یافته مطابق با الگوهای استاندارد طراحی وب ایجاد گردیده توضیحات لازم را دادند.
مهندس امیری مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه با بیان اینکه هر وب سایت با توجه به رسالتی که دارد طراحی و پیاده سازی می شود اظهار نمودند که معمولا سایت ها دارای دو حالت  خدمات محورو یا ساختار محورند و ما برای سایت دانشگاه هر دو حالت را در نظر گرفتیم و علاوه بر دو حالت ذکر شده محورهای آموزشی و پژوهشی را نیز برای آن در نظر گرفتیم که ضمن تبادل نظر با مدیریت های مختلف و نیاز سنجی که انجام دادیم در این مسیر از نظرات ارزشمند معاونت محترم دانشجوئی معاونت بین الملل که کمک شایانی نمودند استفاده نمودیم.
کارشناسان کمیته ضمن بیان نظرات ،پیشنهادات و مشکلات موجود در حوزه های خود و سطح دانشگاه را مطرح نمودند و در خصوص برنامه جدید کتابخانه کارشناس مربوطه توضیحات لازم را بیان داشتند.
١٠:٠١ - 1395/11/11    /    شماره : ٣٥٣١٤    /    تعداد نمایش : ٢١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4323 | بازدید امروز : 14 | کل بازدید : 104506 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 1.2621