سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلي > انتصابات دانشگاه  
اخبار > انتصاب دكتر پريسا پوياي قليزاده به عنوان مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دكتر پريسا پوياي قليزاده به عنوان مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: دکتر حسین مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه طی حکمی دكتر پريسا پوياي قليزاده را به عنوان مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه  منصوب نمود.

متن ابلاغ به شرح زیر است:

سركار خانم دكتر پريسا پوياي قليزاده   

با سلام و احترام

نظر به تعهد و سوابق علمي و تجربي ، جنابعالي به موجب اين ابلاغ به عنوان مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه  منصوب مي‌گرديد. انتظار مي‌رود با توجه به نقش خاص سرمايه هاي انساني در نظام سلامت ، در راستاي تحقق برنامه‌ها و اهداف دانشگاه با رويكرد استراتژيك و  با بهره‌گيري از سبك هاي نوين مديريتي و جلب مشاركت  و همكاري كليه واحدهاي تابعه دانشگاه با توجه به شرح وظايف ذاتي آن مديريت در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید:

·         نظارت مستمر بر تدوين و اجراي برنامه ريزي هاي آموزشي و توسعه منابع انساني و استفاده از فن آوري اطلاعات و سيستم هاي كيفيت و مديريتي به منظور حصول اطمينان از انطباق توانمندي هاي كاركنان و مديران با نياز هاي حال و آينده در تمامي واحدهاي تحت پوشش دانشگاه.

·         استفاده از فن آوري اطلاعات در طراحي ، استقرار و بروز آوري سيستم مديريت يكپارچه منابع انساني  به منظور ارتقاي سيستم هاي اطلاعاتي با قابليت دسترسي واحدهاي تابعه .

·         نظارت بر تهيه ، تدوين و اصلاح دستورالعمل هاي اداري مورد نياز با استفاده از فن آوري اطلاعات و  با استناد به مستندات بالاسري .

·         برنامه ريزي و پيش بيني در زمينه عرضه و تقاضاي نيروي انساني مورد نياز دانشگاه  ( برنامه ريزي نيروي انساني ) به منظور تامين به موقع و موثر منابع انساني بر اساس استانداردها و شاخص هاي مورد تاييد دانشگاه

·         استفاده از اصول و ابزارهاي تجزيه و تحليل سيستم ها به منظور مطالعه و بررسي روشهاي اداري و اجرايي حوزه مديريت منابع انساني و مكانيزه نمودن آنها با رعايت قوانين و مقررات .

·         استفاده از ابزارهاي نوين مديريتي در حوزه مديريت منابع انساني با هدف افزايش كيفيت ارائه خدمات نظير مدل تعالي سازماني و ...

·         طراحي و استقرار مدل كاربردي و اجرايي در زمينه نظام شايسته سالاري و  جانشين پروري .

·         توجه خاص به نظام نگهداشت پويا و موثر در حوزه منابع انساني با توجه به تركيب نيروي انساني شاغل .

توفيق روز افزون شما را در پيشبرد اهداف دانشگاه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه حضرت باريتعالي خواستارم.

 

دکتر حسین مبارکی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه


٠٩:٥٥ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٣١١٩٨    /    تعداد نمایش : ٥٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: