سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
اخبار > برگزاری کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی ویژه نیروی های کارگزین در دانشگاه علوم پزشکی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی ویژه نیروی های کارگزین در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی ویژه نیروی های کارگزین روز  چهارشنبه 14 تیرماه 1396، در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
کارگاه آموزش دوره مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی ویژه نیروی های کارگزین با حضور احمد ماهی مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، علی سرابی مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، دکتر پویا قلی زاده  سرپرست مديريت توسعه سازمان و سرمايه انساني، علیرضا مزدکی مدیر امور مالی دانشگاه و مدرسین  دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار شد .
در این جلسه شجاعی معاون تحول اداری دانشگاه ضمن خیر مقدم حضور مقامات و مدرسین شرکت کننده در جلسه ، اظهار داشت : این کارگاه آموزشی در سطح مقدماتی با همت و تلاش دفتر منابع انسانی دانشگاه ویژه کارگزینان شاغل در دانشگاه برگزار می گردد، تا تمام این نیروها از سطح آموزش یکنواخت و همزمان با سراسر کشور برخوردار شوند.
در ادامه احمد ماهی مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت ضمن اشاره به عملکرد مدیریت منابع انسانی ، اظهار داشت : هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی این است که با همکاری مدیران منابع انسانی سراسر کشور بتوانیم مدیریت مشاکتی داشته و در جهت تحقق  اهداف پیش بینی شده گام برداریم.
ماهی ضمن ارایه گزارش  عملکرد کارگروه های تخصصی منابع انسانی گفت: در حوزه منابع انسانی به دنبال تحقق اهداف و آرمانها پیش بینی شده  با همکاری مدیران  منابع انسانی دانشگاههای علوم پزشکی هستیم که از ان جمله می توان داشتن سامانه اطلاعاتی یکپارچه منابع انسانی ، به روز رسانی ساختار تشکیلاتی متناسب با شاخص ها، مدیریت منابع انسانی الکترونیک ، دارا بودن نقشه راه در خوزه منابع انسانی و نگهداشت و توسعه مناسب نیروی انسانی ماهر و متخصص و حرفه ای گرایی کارکنان را نام برد.
مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: این کارگاهها جهت توانمند سازی و ارتقاء سطح کاری در سه سطح مقدماتی، میانی و عالی برای 3 هزار پرسنل کارگزین در نظر گرفته شده است، که اولین دوره از این کارگاهها در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
وی گفت : تعداد کل دانشگاههای علوم پزشکی کشور 53 می باشد که حدود 26 از دانشگاهها ، دوره های آموزشی مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی را برگزار کردند.
در ادامه سرابی مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری دوره های آموزشی در راستای توانمند سازی پرسنل و ارتقا خدمت رسانی به مراجعین از مدیریت کل منابع انسانی وزرارت بهداشت در تحقق و اجرای برنامه های  آموزشی تخصصی و علمی تشکر و قدردانی نمود.
لازم به ذکر است که این کارگاه تا روز 17 تیرماه سالجاری در سالن آمفی تئاتر طبقه اول کتابخانه مرکزی دانشگاه ادامه دارد.


١٢:٣٣ - چهارشنبه ١٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٨٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط