دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦
اخبار > اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در دانشگاه علوم پزشکی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومی دانشگاه : اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان با برگزاری مسابقات روز دوشنبه 12 تیر ماه 1396 در سالن پردیس شهید همت آغاز گردید.
در این مسابقات 27 تیم از روز هفتم خردادماه مصادف با ماه مبارک رمضان بعد از افطار در سالن پردیس همت به رقابت پرداختند. با توجه به نتایج حاصله از برگزاری مسابقات، تیم های مجموعه مدد و بسیج به مرحله رده بندی و تیمهای بیمارستان فیروزگر و حراست به مرحله فینال راه یافتند.
اختتامیه مراسم روز دوشنبه 12 تیر ماه 1396 از ساعت 14:30 با حضور دکتر حاجی میراسماعیل رییس دانشگاه، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت ، دکتر عبادی فردآذر معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر بیات سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی، دکتر بحرالعلوم مدیر نظارت و توسعه امور عمومی، سرابی مدیر بودجه، تقوایی مدیر حراست، علی پروین و وحید شمسایی اسطوره های فوتبال ایران و علیرضا دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی، کفاشیان رئیس فدراسیون فوتسال کشور و مسعود مرادی داور بین المللی فوتبال برگزار گردید.
این مسابقات بین تیم های مجموعه مدد و بسیج مرحله رده بندی و تیمهای بیمارستان فیروزگر و حراست مرحله فینال برگزار شد که در بازی اول تیم مدد، تیم بسیج را شکست داد و موفق به کسب مقام سوم گردید و در بازی دوم تیم حراست در ضربات پنالتی تیم فیروزگر را شکست داد.
این مسابقات بر اساس مصوبه شورای ورزش دانشگاه و با تأیید معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و توسط مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی از طریق واحد ورزش کارکنان برگزار گردید، که تیم های حراست ، بیمارستان فیروزگر و مجموعه مدد ایران به ترتیب مقامات اول تا سوم را در این سری از مسابقات جام رمضان کسب نمودند.

 

 

 

   


١٣:٢٤ - سه شنبه ١٣ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٢٨١    /    تعداد نمایش : ٦٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط