پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > بازدید نمایندگان هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری (بورد پرستاری) از بیمارستان حضرت فاطمه (س) رباط کریم


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید نمایندگان هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری (بورد پرستاری) از بیمارستان حضرت فاطمه (س) رباط کریم

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: نمایندگان بورد پرستاری روز یکشنبه 28 خرداد ماه 1396 از بیمارستان حضرت فاطمه (س) رباط کریم بازدید کردند.
این بازدید در راستای اجرائی شدن آئین نامه توسعه همکاری بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی با دانشکده های پرستاری و مامایی در آموزش دانشجویان پرستاری صورت گرفت.
در نشست کوتاهی که مسئولین بورد پرستاری در دانشکده پرستاری و مامایی با اعضای هیئت رئیسه داشتند، رئیس و معاون آموزشی دانشکده به حاضرین در جلسه خوشامد گفتند.
دکتر عباس زاده رئیس بورد پرستای اظهارداشت:  با توجه به سیاست های ابلاغی وزارت بهداشت و نیاز جامعه به افزایش تعداد پرستار، تربیت نیروی پرستار کارآمد مهمترین هدف بورد پرستاری می باشد و در این میان چشم امید به سوی دانشکده های پرستاری معتبر دوخته شده است.
 وی افزود:  دانشکده پرستاری و مامایی ایران به عنوان یکی از برترین دانشکده های پرستاری در سطح کشور می تواند در تربیت این نیروها نقش پر رنگی داشته باشد.
پس از این نشست کوتاه، نمایندگان بورد پرستاری به همراه معاون آموزشی دانشکده از بیمارستان حضرت فاطمه (س) رباط کریم بازدید کردند.
 دکتر قادی پاشا رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا رباط کریم، و مسئول بخش پرستاری بیمارستان ضمن معرفی فضا و تجهیزات آموزشی، کادر آموزشی و واحد مهارت های بالینی بیمارستان به شرح توانمندی بیمارستان برای تربیت دانشجوی کارشناسی پرستاری پرداختند.
گزارش این بازدید در جلسه آتی برد پرستاری ارائه خواهد شد و پس از آن در صورت تایید شورای گسترش وزارت بهداشت، پذیرش دانشجو در این بیمارستان با مسئولیت و نظارت دانشکده پرستاری و مامایی از مهر ماه سال 96  آغاز می شود.

 

 

 


١٠:٢٢ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٨٩٩٧    /    تعداد نمایش : ٩٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: