جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦
اخبار > زندگی سالم بانشاط و امید با تحرک بدنی ، تفریحات سالم و فعالیت گروهی


  چاپ        ارسال به دوست

زندگی سالم بانشاط و امید با تحرک بدنی ، تفریحات سالم و فعالیت گروهی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : دکتر فربد عبادی فرد آذر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در آستانه هفته سلامت و ضمن تبریک اعیاد رجبیه اظهار داشت: هدف از شعار هفته سلامت در خصوص تحرک بدنی و تفریحات سالم و فعالیت گروهی ، تامین سلامت جسمی و روحی افراد می باشد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: در تعریف سلامت از طرف سازمان بهداشت جهانی هم به سلامت جسم و هم به سلامت روح و روان اشاره شده است. زمانی که افراد ورزش می نمایند، سبب تحریک عضلات بدن و در نتیجه باعث نشاط روحی می شود .

وی افزود: امیدواریم با گرامیداشت هفته سلامت، تاکید بر این مناسبتها و با توجه به مشغله کاری افراد  بتوانیم انگیزه انجام فعالیتهای ورزشی در جامعه ایجاد نماییم.

عضو هیات علمی دانشگاه گفت: از آنجا که بزرگترین سرمایه هر جامعه ، نیروی انسانی آن است که اگر تحت شعاع قرار گیرد، در تمامی ابعاد از جمله چرخه اقتصادی و منابع مالی اثر منفی خواهد داشت. لذا تمام تلاش و همت  ما این است که بتوانیم افراد را جذب ورزش نماییم و در تامین و حفظ سلامت جسم و روح افراد نقش کوچکی داشته باشیم.

دکتر عبادی آذر با تاکید بر عبارت (پیشگیری بهتر از درمان است ) افزود: در حیطه دانشگاه علوم پزشکی ایران با هماهنگی اداره تربیت بدنی و اداره خوابگاهها فضای مناسب ورزشی ایجاد شده  و تجهیزات و امکانات لازم را برای دانشجویان و پرسنل فراهم امده است، تا بتوانند در زمان فراغت به انجام فعالیتهای ورزشی بپردازند .

 

خبرنگار: مرضیه رهنورد

 

 

 

 


٠٨:١١ - جمعه ١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٣٧٢٩٧    /    تعداد نمایش : ١٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط