جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦
اخبار > افزایش خدمات درمانی در حاشیه شهر تهران با اقدام دولت تدبیر و امید


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش خدمات درمانی در حاشیه شهر تهران با اقدام دولت تدبیر و امید

دکتر هاشمی وزیر بهداشت ضمن تشکر از حضور معاون اول رییس جمهور در افتتاح این پروژه و آرزوی سلامت و آرامش برای مردم در سال جدید اظهار داشت: با توجه به اینکه بهترین افراد در حاشیه تهران سکونت دارند، ولی متأسفانه در این مناطق با کمبود تخت بیمارستانی مواجه هستیم. علی رغم مشکلات تأمین اعتبار توانستیم بیمارستان 120 تختخوابی امام حسین(ع) را افتتاح نماییم.

وی افزود: ما هرچقدر در حاشیه شهر اقدامات رفاهی را بیشتر نماییم موجب رضایت خاطر مردم را فراهم کردیم و امیدواریم با تلاش هر چه بیشتر بتوانیم در رفع محرومیت این مناطق گام مؤثر برداشته و شاهد گسترش خدمات در حوزه سلامت و درمان باشیم.

 

  

وزیر بهداشت اظهار داشت: در دولت یازدهم ۶ هزار و ۵۰۰ پروژه در حوزه سلامت را آغاز کردیم و بیش از ۵۰ درصد آن را تا پایان این دولت تحویل می‌دهیم که از این تعداد ۷۵۰ پروژه در سیستان و بلوچستان است و در واقع در تمام مناطق محروم کارگاه وسیع عمرانی در حوزه سلامت در دست اقدام داریم و کارهای بزرگی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این دولت انقلابی در سلامت اتفاق افتاده و بیش از ۲۰۱ هزار تخت افتتاح شده، افزود: امیدواریم که طرح تحول سلامت که بزرگترین طرح اجتماعی و رفاهی این دولت محسوب می‌شود ادامه پیدا کرده و با دفع موانع بین‌المللی گسترش پیدا کند و هر چه در حوزه رفاه بیشتر کار کنیم این اقدامات در راستای منویات رهبری و اهداف انقلاب بوده و هر چه توسعه و تجهیز بیشتری انجام دهیم بهتر عمل کردیم.

دکتر هاشمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران،  وزیر راه و شهر سازی و همه افرادی که در ساخت بیمارستان دخیل بودند، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 


١٢:٥٤ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٣٧٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط